בניית אתר בדיגידם


בניית אתרים בדיגידם - בניית אתר אינטרנטכיום, בעולמנו הוירטואלי אתר האינטרנט של העסק / הארגון משמש כפניו של העסק ויוצר את הרושם הראשוני והתדמית בפני קהל הלקוחות. ב-Digidam אנו מבינים את החשיבות הזו, ומקדישים תכנון, מחשבה והקפדה על כל פרט בתהליך של עיצוב אתר, בניית אתר, התוכן המוצג בו, אופן הניווט והשימושיות.
כאשר אתם מתכוונים להקים אתר אינטרנט עבור העסק / הארגון שלכם חשוב לבחור חברת בניית אתרים יציבה ואחראית. בכל תקלה, צורך בשיפור ושדרוג מעת לעת, או אפילו סתם התייעצות, חשוב שמהצד השני תהיה חברה שתלווה אתכם ותהיה מחוייבת לאתר ולהצלחתו. כמו כן, חשוב לבחור חברת בניית אתרים עם תיק עבודות מרשים ולקוחות מוכרים. אתר האינטרנט שלכם הוא הפנים שלכם ברשת, ולעיתים קרובות הוא כלי התקשורת החשוב ביותר עם הלקוחות שלכם.

כי חשוב לנו...

חשוב לנו שתיראו טוב. חשוב לנו שיהיה לכם קל ונוח לתפעל את האתר ומכל מקום. חשוב לנו שתרגישו שיש אתכם חברה מקצוענית שתתן לכם את המענה הראוי בכל צורך. חשוב לנו שתצליחו, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

היתרונות של בניית אתר בדיגידם:

1. עיצוב ייחודי והתאמה אישית:

בדיגידם, אנו מאמינים שלכל עסק / ארגון הערכים והצרכים שלו. לכן, אנו מתאימים את עיצוב ומבנה האתר והמערכת האחורית באופן אישי וייחודי ללקוח. פיתוח האתר נעשה רק לאחר אישור סקיצות העיצוב, והתוצאה היא אתר אינטרנט בעיצוב ייחודי ומותאם אישית ללקוח.

2. לא כבול ולא מחויב
:
בסיום העבודה מקבל הלקוח את קוד המקור וקבצי העיצוב, כך שהאתר ופיתוחי התוכנה שנעשו הינם בבעלות מלאה של הלקוח, והוא אינו כבול או מחויב להמשיך לצרוך שירותים. חשוב לציין שמעל 95% ! מהלקוחות נשארים עמנו (וממשיכים לצרוך שירותים), למרות שאינם מחוייבים.

3. שירות וליווי אישי:

בשונה מחברות אינטרנט רבות, שם התקשורת עם הלקוח (מנוכרת) נעשית באמצעות מייל וטלפון, אנו בדיגידם מאמינים בשירות וליווי אישי, במיוחד בתחום מורכב, חדשני ודינאמי כמו האינטרנט. נציגי דיגידם ילוו אתכם מהצעד הראשון באפיון האתר, הקמתו ובתפעול השוטף.

4. חברה יציבה ובעלת ניסיון:

לחברת Digidam ניסיון רב והתמחות בתחום של בניית אתרי אינטרנט. החברה עוסקת בבניית אתרים כעיסוק עיקרי ומעודכנת בכל פיתוח חדשני. לחברה קשרים רבים בעולם האינטרנט עם משרדי פרסום, חברות מחשוב ופיתוח, וכמובן קשרים עם מאות לקוחות במגוון תחומים.

קידום אתרים בגוגל
אתרים בפייסבוק
אפליקציות לסלולר


פנייתך התקבלה בהצלחה!
נציג מכירות של החברה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

תודה והמשך יום נעים,
צוות Digidam.
×