חזון החברה


תודעת שירות

חזון החברהאנו בחברת דיגידם מבינים כי עולם האינטרנט והתוכנה הוא עולם מורכב, אשר משתנה ללא הרף ואינו פשוט ומובן מאליו לכל לקוח המעוניין להשתמש בשירותיו. לכן, בשונה מחברות אינטרנט רבות, אנו מלווים את הלקוח לכל אורך הדרך. משלב ההיכרות הראשונה, אנו מייעצים ומשתתפים באפיון ותכנון האתר, מסייעים בסיעור מוחות וחשיבה יצירתית, במיתוג ובתדמית, ולבסוף בניתוח התוצאות גם לאחר שהאתר עלה לאוויר.
באמצעות חשיבה אסטרטגית לטווח הארוך אנו עושים כל שביכולתנו לסייע ללקוחות בפתרון בעיות, גם לאחר סיום העבודה, מתוך כוונה שלקוחותינו יישארו מרוצים לאורך זמן, ויימצאו אצלנו מענה לכל צרכיהם.    

אנו מאמינים

אנו מאמינים כי בכל רגע ניתן וצריך להשתפר. כל הערה והצעה היא בבחינתנו אמצעי להתייעלות, ולכן אנו מבקשים מלקוחותינו משובים ורעיונות לשיפור המערכות השונות.

אנו מאמינים כי עבודה טובה ואיכותית נעשית מתוך אהבה למקצוע.

אנו מאמינים בלב שלם כי לקוח נשאר אך ורק אם הוא מרוצה, ולכן איננו כופים על הלקוחות לצרוך שירות כזה או אחר, או לחלופין, להתחייב לתקופה ארוכה. 

קוד האתר וכל פיתוח שנעשה באתר על ידי חברת דיגידם הינם בבעלותו המלאה של הלקוח, וזכותו לקבל את התוכנה שעליה שילם, כמובן כל עוד איננו מתכוון להשתמש בה לצורכי מסחר.

אנו מאמינים כי עולם האינטרנט צריך להיות נגיש, שיוויוני, נוח ומתקדם.

 

קידום אתרים בגוגל
אתרים בפייסבוק
אפליקציות לסלולר


פנייתך התקבלה בהצלחה!
נציג מכירות של החברה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

תודה והמשך יום נעים,
צוות Digidam.
×