מיתוג באינטרנט


מיתוג באינטרנט - מיתוג עסקים - מיתוג חברותתדמית העסק או הארגון ברשת האינטרנט היא חלק בלתי נפרד, מן התדמית הכוללת שלו, ולעיתים יש לה משקל מכריע.

מיתוג באינטרנט דורש היכרות מעמיקה עם עולם האינטרנט והאפשרויות בו, המשתנות באופן תדיר. המיתוג ותדמית העסק / הארגון צריכים לבוא לידי ביטוי באיזכורים הבולטים במנועי החיפוש, ברשת המדיה החברתית, באתר האינטרנט ולעיתים רבות גם בחשבונות הדוא"ל הפרטיים של הפעילים בארגון.

רשת האינטרנט שינתה את דפוסי הרכישה של מותגים מצד הצרכנים. רשת האינטרנט מאפשרת נקודת מפגש ומגע ישיר עם הצרכן הסופי. המפגש האינטימי הזה בין המותג לצרכן ללא ספק מחזק את המותג. מן הצד השני, חשיפה זו של המותג גם הופכת אותו לפגיע יותר. חווית הצריכה הדיגיטאלית הופכת להיות חווית הצריכה המשמעותית ביותר מפאת חוסר הזמן המאפיין את תחושת הלקוחות, והנוחות שהיא מציעה. לכן, כיום מיתוג באינטרנט הוא בעל חשיבות עצומה עבור הקשר עם הצרכן וחיזוק המותג.

תהליך מיתוג באינטרנט
התהליך של מיתוג באינטרנט דומה מאוד לתהליך מיתוג כפי שנעשה עד לחדירת האינטרנט לחיי היום-יום. מיפוי קהל היעד, יצירת בידול, אופי וערכים למותג וכד' הם חלק בלתי נפרד מהמיתוג האינטרנטי, שלרוב ישולב עם המיתוג הקיים. יחד עם זאת, בעת יצירת מיתוג באינטרנט יש אלמנטים נוספים בהם יש להתחשב.
המותג חייב להתנהג לפי הכללים הנהוגים ברשת ולהיות שקוף, לשתף את הצרכנים ולהקשיב להם. כמו כן, רשת האינטרנט היא עולם דינאמי במיוחד המשתנה במהירות. על המותג להתאים את עצמו להתפתחויות הללו ולהגיב להן, אחרת הוא יכול להיתפס כמיושן ומשונה. כיום, לעיתים רבות העסק או הארגון הוא וירטואלי לחלוטין, ולכן יש צורך ביצירת מיתוג מאפס.

חשוב שהתהליך של מיתוג באינטרנט ייעשה בקפדנות על ידי חברה מנוסה, תוך שימוש מקסימאלי ומושכל בכל הכלים שמציעה הרשת. לחברת Digidam ניסיון מוכח עם עסקים, חברות וארגונים רבים בתהליך מיתוג אינטרנטי יצירתי ואפקטיבי, אשר מסייע ליצירת נוכחות מרשימה ברשת. 

ניהול תדמית ברשת לאנשים פרטיים
רשת האינטרנט לעיתים משמשת כארכיון ענק לכל הפעולות שלנו, בין אם מדובר בחברות ועסקים או באנשים פרטיים. לכן, היום הולכת וגוברת גם החשיבות של מיתוג באינטרנט עבור אדם פרטי. ניהול בלוגים, חשבונות פרטיים ברשתות חברתיות, הדחקת אזכורים שליליים וכד' הם חלק בלתי נפרד מתדמיתו של כל אחד מאיתנו ברשת. פעמים רבות דליית מידע לפני פגישה, שיתוף פעולה ויצירת קשר ייעשו בהתאם לאזכורים ולמידע החשוף ברשת.

אם את/ה מנכ"ל חברה או ארגון , בעל/ת עסק עצמאי או אדם פרטי, והתדמית ברשת חשובה לך, נשמח לעמוד לשירותך. אנו מציעים ייעוץ וליווי בגיבוש וניהול תדמית בכל פלטפורמה רלוונטית.

לפגישה מקדימה לחצו מיתוג באינטרנט

קידום אתרים בגוגל
אתרים בפייסבוק
אפליקציות לסלולר


פנייתך התקבלה בהצלחה!
נציג מכירות של החברה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

תודה והמשך יום נעים,
צוות Digidam.
×