מערכת ניהול תוכן


מערכת ניהול האתר (Back Office, CMS) הינה מערכת אחורית עם כניסה מסווגת (הזנת שם משתמש וסיסמא) המאפשרת למנהל האתר עצמאות מרבית וממשק ידידותי ונוח לניהול האתר על כל מרכיביו.
מערכת ניהול אתר אפקטיבית היא מערכת המאפשרת למנהל האתר שליטה מלאה בניהול ועדכון האתר ללא כל תלות במפתח האתר.

מערכת הניהול שאנו מציעים, ה- Digidam Managment, נבנתה על ידינו ומותאמת לכל אתר באופן ייחודי בהתאם לצרכים ולדרישות. אנו עורכים עדכונים ושיפורים למערכת מדי זמן, וקשובים להערות ולהארות של לקוחותינו.
באמצעות מערכת הניהול ניתן לערוך ולעצב את התוכן באתר, לערוך את התפריטים, לעדכן את הכותרות ומילות המפתח למנועי החיפוש, ליצור קישורים (פנימיים וחיצוניים), לעדכן תמונות וסרטונים (בהתאם לצורך), להעלות קבצים ומסמכים ועוד.

אנו מאמינים במתן שליטה ועצמאות מלאה ללקוח בניהול האתר. עם זאת, Digidam מציעה שירותי ניהול אתר מלאים, כתיבת ועריכת תכנים לאתר למעוניינים בניהול האתר על ידי חברה מקצועית. למידע נוסף לחץ: ניהול אתר אינטרנט.

מערכת ניהול תוכן - דיגידם בניית אתרים

בסיום תהליך בניית אתר אינטרנט הלקוח מקבל הסבר ותדרוך על מערכת ניהול התוכן. כמו כן, נציגינו יעמדו לרשותו בכל שאלה בכדי לאפשר למנהל האתר להשיג את התוצאות הטובות ביותר.


חשוב לדעת! מערכת הניהול היא חלק בלתי נפרד מהאתר. אפיון, תכנון ובניה נכונים של מערכת ניהול עשויים להפחית עלויות של בניית אתר אינטרנט ועלויות התפעול השוטף שלו, ולהקל משמעותית על מנהל האתר.

קידום אתרים בגוגל
אתרים בפייסבוק
אפליקציות לסלולר


פנייתך התקבלה בהצלחה!
נציג מכירות של החברה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

תודה והמשך יום נעים,
צוות Digidam.
×