עיצוב אתרים בירושלים


Digidamעיצוב אתרים בירושלים - דיגידם עיצוב אתרים היא החברה המובילה בתחום עיצוב אתרים בירושלים.

אנו מאמינים כי כל עסק או ארגון הוא מיוחד במינו ובעל ערכים ומסרים הייחודיים לו. הדרך להעביר את המסרים הללו ברשת בצורה יעילה היא באמצעות מיתוג אינטרנט אפקטיבי הכולל עיצוב אתר, תכנון נכון של ממשק האתר ובנייה אפקטיבית של המסרים באתר, כבר בעמוד הבית.

הפתגם "אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני" כבר הפך לקלישאה, אך אין נכון ממנו בגלישה באינטרנט. מחקרים מראים כי גולש ממוצע מחליט תוך 4-8 שניות האם להמשיך ולגלוש באתר או לעבור למתחרים. לכן עיצוב אתר אינטרנט אפקטיבי חייב להצליח להעביר את המסרים הדרושים, ליצור את התדמית המבוקשת, לרכוש את אמוונו של הגולש ובסופו של דבר לגרום לו לבצע פעולה תוך זמן קצר ביותר.

אנו, כחברת אינטרנט המבינה שאתר האינטרנט משמש כ"פנים הוירטואליות" של העסק / הארגון, משקיעים מחשבה ויצירתיות רבה בעיצוב האתר ותכנון הממשק. אנו מקפידים שמיתוג העסק / הארגון יבוא לידי ביטוי בקונספט עיצוב האתר. ולא פחות חשוב, תהליך העיצוב הוא תהליך דואלי. תוך שיתוף הלקוח בתהליך, אנו מבקשים ליצור עיצוב אתר שהלקוח יתגאה בו וייעשה בו שימוש נרחב ככלי עבודה שיווקי. עיצוב האתר הסופי נקבע רק לאחר אישור הלקוח ולאחר שהבין את המשמעויות של עיצוב כל דף באתר.

עיצוב לאינטרנט הוא שונה לחלוטין מעיצוב לדפוס (Print). עיצוב אתר אינטנרט דורש מיומנות טכנית מיוחדת והבנה של כללי הרשת. מלבד הפרטים הטכניים, מעצב אתר חייב להבין את השיקולים והמשמעויות של עיצוב מסוים ושימוש בכלים עיצוביים ישנים. לאינטרנט חוקים משלו, ועיצוב שהותאם לדפוס יהיה ברוב המקרים לא מתאים לאינטרנט.

חשוב לציין כי עיצוב אתר אינטרנט הוא חלק אינטגרלי מבניית האתר, קידום האתר ועדכונו השוטף. עיצוב אתר חכם שהושקעה בו מחשבה ותכנון UI יוביל בהכרח לתוצאות טובות יותר ויחסוך זמן ומשאבים רבים בניהול השוטף. כמו כן, עיצוב אתר חכם צריך לאפשר בניית אתר תקני וכן בנית אתר ידידותי למשתמש בו תכנון ממשק המשתמש (UI - User Interface) יאפשר ניווט פשוט ואפקטיבי להשגת התוצאות המיוחלות.

אם אתם מעוניינים לשכור שירותי חברת עיצוב אתרים בירושלים הגעתם למקום הנכון בהחלט. גם אם יש לכם כבר אתר אינטרנט, אתם מוזמנים לקבל משוב על עיצוב האתר שלכם ללא תשלום על ידי יצירת קשר.

כחברה ירושלמית המתמחה בתחום של עיצוב אתרים, Digidam עובדת בשיתוף פעולה עם מעצבים גראפיים ומעצבי אתרים בירושלים והסביבה וברחבי הארץ. אם אתם מעצבים עבור לקוחות, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולשתף עמנו פעולה להשגת התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוחות.

קידום אתרים בגוגל
אתרים בפייסבוק
אפליקציות לסלולר


פנייתך התקבלה בהצלחה!
נציג מכירות של החברה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

תודה והמשך יום נעים,
צוות Digidam.
×