עיצוב לוגו


עיצוב לוגו - לוגו חברה - לוגו לעסק - לוגו מעוצבעיצוב לוגו הוא חלק מרכזי ביצירת וחיזוק מותג
(לחצו לקריאה מורחבת בנושא מיתוג באינטנרט).
Logo (בעברית: סמליל) הוא אלמנט גרפי אותו יוצרים במטרה לסמל ולייצג גורם מסוים, לרוב ארגון או מוצר, ולהיות מזוהה עימו בתודעת הציבור. לוגו יכול גם להעביר מסרים וערכים כגון: חדשנות, מקצוענות, מותג צעיר ואפילו מותג זול. 

ידוע הדבר שבמידה רבה כיום אנו, כצרכנים, רוכשים מותגים ולא מוצרים. במדפי הסופר או ברחובות העיר, אין מוכרנים שתפקידם לשכנע אותנו לרכוש מוצר זה או אחר (כפי שהיה במאות הקודמות) אלא מותגים נוצצים על שלטי ענק שמצליחים לעורר בנו תחושות ורגשות, לפעמים אף ללא טקסט כלל. יתרה מכך, עסקים וארגונים רבים היום פועלים בעיקר באינטרנט ואין ברשותם משרד, חנות או מחסן כלל. לכן, לוגו נכון וקונספט גרפי יעיל הם בהחלט מקדמי מכירות משמעותיים לכל חברה או ארגון!

מתוך מודעות לכך, אנו רואים בתהליך עיצוב לוגו חשיבות רבה בעיצוב תדמית החברה, הארגון או המוצר, ומשקיעים בו מחשבה ויצירתיות רבה. עיצוב לוגו הוא תמיד השלב הראשון בכל תהליך עיצוב קונספט ובוודאי בתהליך עיצוב אתר אינטרנט. לרוב, עיצוב הלוגו הוא זה שיכתיב את הקונספט לעיצוב אתר האינטרנט ולכל אביזרי הפרסום (מנייר המכתבים ועד לשלט החוצות). 

עומס המסרים שאדם קולט בממוצע ביום הוא אדיר. בשל כך, מומלץ שהלוגו יהיה אייקון קליט וקל לזיכרון. מומלץ לא להשתמש בצבעים רבים ולא בטקסטים מורכבים. אם נשים לב, נגלה שרוב הלוגואים המוצלחים הם פשוטים בעיקרם, ולכן גם משיגים תוצאות טובות לאורך זמן.

חברת דיגידם מציעה ללקוחותיה תהליך מיתוג מלא שיתחיל בחשיבה ובחירת שם קליט ומתוחכם, עיצוב לוגו, יצירת סלוגן קליט, עיצוב תדמית ותכנון קונספט גראפי מאפס. כמובן שעיצוב הלוגו וכל תהליך עיצוב ותכנון הקונספט נעשה בשיתוף מלא עם הלקוח ולפי צרכיו. אנו מלווים את התהליך ותורמים עצות מקצועיות מניסיוננו. בסופו של תהליך תפקידנו הוא שהלקוח יהיה שלם עם תהליך המיתוג והלוגו שנוצר עבורו, ויוכל להתגאות בו.

לחצו לצפייה בדוגמאות של עיצוב לוגו.

קידום אתרים בגוגל
אתרים בפייסבוק
אפליקציות לסלולר


פנייתך התקבלה בהצלחה!
נציג מכירות של החברה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

תודה והמשך יום נעים,
צוות Digidam.
×