על החברה


Digidam (דיגידם) היא חברת האינטרנטבניית אתרים בירושלים והתוכנה המובילה בירושלים והסביבה.
Digidam מספקת חבילת שירותי אינטרנט לעסקים וארגונים ברחבי הארץ, הכוללת עיצוב אתרים, בניית אתרים, קידום אתרים, ניהול אתרים, שיווק באינטרנט ופתרונות תוכנה הכוללים פיתוח תוכנה, ממשקים ומערכות ניהול.

Digidam הינה חברה ותיקה ובעלת ניסיון של שנים רבות
בתחום של עיצוב אתרים, בניית אתרים, קידום אתרים ועוד. כיום ישנם מאות לקוחות הנהנים משירותי Digidam ומאות אתרים שנבנו ומתוחזקים בשרתי החברה. Digidam מחפשת לקוחות לטווח ארוך ואינה מסתכלת על הקמת האתר בלבד אלא על חבילת שירותים ופתרונות שישמשו את הלקוח בעבודתו העסקית והשיווקית.

אנו עדיין מתרגשים מכל פרויקט, ועושים ככל יכולתנו לתכנן ולעצב אתרים באופן יצירתי וחדשני, תוך שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר, לקדם את עסקיו של הלקוח, לגדול ולהתפתח יחד איתו. עם זאת, אנו מתעקשים לתת ללקוחותנו עצמאות מרבית בניהול ותפעול האתר. איננו מאמינים ב"לכבול לקוחות" שלא יברחו. לקוחותינו חופשיים ונשארים עמנו מפני שהם מרוצים.

משרדי החברה ממוקמים בכניסה לירושלים (ראה מפה) בגבעת שאול ומתוכננים כך שצוות החברה יעבוד בשיתוף פעולה מלא ואיכותי. לקוחות המגיעים למשרד נהנים מאזור פסטורלי ומיוחד, חנייה בשפע, חדר ישיבות מאובזר ואפשרות לפגישה אישית עם כל אחד מאנשי הצוות.

צוות Digidam כולל תכניתנים ומעצבים בעלי ידע וניסיון רב שנים בבניית אתרי אינטרנט ופתרונות תוכנה, ומתמחים בטכנולוגיות Microsoft. אנשי השיווק והמכירות חיים את עולם האינטרנט. מחלקת התוכן שלנו כוללת כותבי ועורכי תוכן מותאם לשם קידום אתרים במנועי החיפוש וכן שיווק במדיה החברתית.

כל תהליך הקמת האתר נעשה על ידי הצוות המקצועי של דיגידם, ולכן המענה לכל צרכיך נמצא במקום אחד. אנו מכתיבים ועומדים על עיצוב בסטנדרט גבוה וללא התפשרות, כך שאתה יכול להיות בטוח שתדמית החברה או הארגון שלך באתר תהיה ייחודית ומרשימה.


לחברה חזון ברור ומוגדר וערכים המובילים את פעילותה ברשת, מול לקוחות ועם קולגות למקצוע. קרא עוד על חזון החברה.

נשמח לראותכם בין לקוחותנו!

לחצו לצפיה ב- אתרים לדוגמה

קידום אתרים בגוגל
אתרים בפייסבוק
אפליקציות לסלולר


פנייתך התקבלה בהצלחה!
נציג מכירות של החברה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

תודה והמשך יום נעים,
צוות Digidam.
×