קידום אתרים בגוגל


קידום אתרים בגוגל - קידום אורגני - קידום ממומן

אתר מקצועי ואיכותי הוא כרטיס הביקור של העסק באינטרנט. כיום, רובם הגדול של הגולשים מחפש מידע במנועי החיפוש, ובראשם Google. לכן, קידום אתרים בגוגל הוא כלי השיווק העיקרי של העסק להגעה לקהל היעד הרלוונטי שלו, ולחשיפה רחבה ככל האפשר של העסק ללקוחות פוטנציאליים.

מיקום גבוה של האתר במנוע החיפוש מביא לכך שמספר רב של גולשים יכנסו אליו, מגדיל את הכנסות העסק מהאתר, וממתג את בעל העסק או החברה כמובילים בתחומם. לכן, בעלי עסקים שואפים שהאתר שלהם יופיע במיקום גבוה ככל האפשר בתוצאות החיפוש.


קידום אתרים בגוגל מתמקד בשני תחומים עיקריים:


קידום אורגני ( SEO ) - קידום אורגני נעשה על ידי אופטימיזציה של אתר העסק עבור מנועי החיפוש. ישנם גורמים רבים באתר כמו הקוד, התוכן והקישורים, אשר משפיעים על דירוג האתר במנועי החיפוש. אספקט נוסף בקידום אורגני הוא קידום אתר בית העסק ברשת האינטרנט על ידי הוספת קישורים ומידע על האתר ברחבי הרשת, והפצת מאמרים ומידע מקצועי המקשרים גם הם אל האתר. 

קידום ממומן (PPC) - קידום ממומן הינו פרסום בתשלום המאפשר הצגת האתר בחיפוש בגוגל מעל תוצאות החיפוש האורגניות ולצידן, ללא תלות בציון האתר מבחינת מנוע החיפוש.

שני תחומים אלו אינם סותרים זה את זה, ולעיתים אף משלימים האחד את השני.


ישנן פעולות קידום שכל בעל אתר יכול לבצע בעצמו. עם זאת, קידום אתרים בגוגל הופך קשה יותר ויותר, היות וברשת כמות אתרים אדירה וקצב הגידול שלה גדול ביותר. אתר הניטור pingdom.com פרסם כי בשנת 2011 בלבד התווספו כ-300 מיליון אתרים לרשת. במרץ 2012 הוערך כי ישנם מעל 644 מיליון אתרים ברשת. בנוסף, ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על קידום אתר בגוגל. למנוע החיפוש אלגוריתם מורכב הקובע את דירוג האתרים, ובהתאם לכך, את מיקומם בתוצאות חיפוש.

תהליך קידום אתרים בגוגל מבוסס על מחקר מילים וביטויים שחשוב ללקוח לקדם. תוצאות התהליך באות לידי ביטוי לאחר שבועות או חודשים, לפי גודל התחרות על ביטוי החיפוש. קידום אתר בגוגל על ידי חברה מקצועית מבטיח תוצאות טובות יותר, בפרק זמן קצר יותר. זאת ועוד, טעויות בתהליך קידום אתר עלולות לגרום ל"סילוק" של האתר ממנוע החיפוש של גוגל למספר חודשים ויותר.


חברת דיגידם מתמחה בתחום קידום אתרים בגוגל. חברתנו מבצעת עבור כל לקוח תהליך קידום אתר אשר מותאם לסוג העסק ויעדיו, וללקוח נשלחים דו"חות חודשיים בהם מוצג מעקב התקדמות הקידום ונתונים סטטיסטיים משלימים נוספים.


לקביעת פגישת ייעוץ ללא תשלום לחצו – דיגידם קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל
אתרים בפייסבוק
אפליקציות לסלולר


פנייתך התקבלה בהצלחה!
נציג מכירות של החברה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

תודה והמשך יום נעים,
צוות Digidam.
×