קידום ממומן


מרבית הגולשים באינטרנט מחפשים מידע במנועי החיפוש, ובעיקר ב-Google. קידום אתר במנוע החיפוש נחלק לשתי שיטות עיקריות: קידום אורגני (SEO) וקידום ממומן (PPC). שיטות אלו אינן סותרות זו את זו, ולעיתים אף משלימות זו
את זו.
מנועי החיפוש נועדו לעזור לגולש למצוא תוצאות מיטביות עבור החיפוש שלו. לשם כך, הם עושים שימוש באלגוריתם אשר נותן ציונים לדפי האינטרנט עבור כל מילה וביטוי חיפוש.

דוגמא למודעה ממומנת במנוע החיפוש Google:

קידום ממומן PPC - דיגידם קידום אתרים

בעוד קידום אורגני עוסק בהעלאת הציון של האתר על ידי שיפור האתר מבחינת קוד, תוכן, קישורים ועוד, קידום ממומן (PPC) הינו פרסום בתשלום המאפשר הצגת האתר שלך בחיפוש בגוגל מעל תוצאות החיפוש האורגניות ולצידן, ללא תלות בציון האתר מבחינת מנוע החיפוש.

קידום ממומן מציע מספר יתרונות:

  • בקמפיין של קידום ממומן פרסום המודעות הוא מיידי. בשונה מפעילות של קידום אתרים אורגני, בה נדרש פרק זמן מסוים עד שאתרכם יעלה ויופיע בתוצאות החיפוש הראשונות במנועי החיפוש, בקמפיין ממומן, מודעותיכם יופיעו בגוגל לצד תוצאות החיפוש האורגניות שניות לאחר סיום הקמת הקמפיין.
  • התשלום במסגרת קמפיין ממומן PPC הינו עבור הקלקות של גולשים על מודעותיכם. כלומר, התשלום אינו עבור ההופעה של המודעה, אלא עבור חשיפה בפועל של גולש לאתרכם.
  • קמפיין ממומן מאפשר ניהול, בקרה צמודה ומדידה מדוייקת: האם הקמפיין עומד במטרות וביעדים שהוגדרו לו?  האם הוא מייצר תנועה (Traffic) לאתר? האם הוא מייצר כמות לידים שמצדיקה ROI (עלות מול תועלת)? וכד'. 


חברת דיגידם מציעה הקמה וניהול קמפיין ממומן, אשר כולל:

  • מחקר מילות מפתח: אנו נערוך עבורכם מחקר מילות חיפוש מקיף במטרה לאתר את הביטויים המתאימים והיעילים ביותר לשוק בו אתם פועלים ולמוצר או השירות שאתם מציעים.
  • ניסוח ופרסום מודעות: על סמך מחקר מילות החיפוש, אנו ננסח מודעות שיווקיות יעילות אשר יגיעו לקהל הנכון, ויגרמו לו ללחוץ על המודעה ולהיכנס לאתר. בנוסף, אנו נדאג כי המודעות יופיעו באופן בולט במנוע החיפוש, בפרסומי Google באתרים וברשתות חברתיות רלוונטיים.
  • ניהול תקציב: ניסוח מודעות איכותיות מבחינת מנוע החיפוש יביא לכך שתשלמו פחות עבור כל קליק. בהתאם לתקציב הפרסום שלכם, אנו נערוך רכישה מבוקרת של קליקים.
  • מעקב ובקרה: על מנת לנהל קמפיין ממומן מוצלח יש לעקוב באופן קבוע אחר פעילות המודעות, אחוזי ההקלקה, מחירי מילות המפתח ועוד. נתונים רבים כגון אלו משתנים כל הזמן, ולכן בקרה מקצועית תבטיח כי הקמפיין ימשיך ויפעל בצורה היעילה ביותר, במטרה להביא תוצאות מרביות ובמינימום עלות.
  • דו"חות: בכל חודש תקבלו מאיתנו דו"ח מקיף המציג פילוח מלא של התנועה מהקמפיין; אילו מילות חיפוש היו האפקטיביות ביותר, על אילו מודעות הקליקו הגולשים ועוד. אנו נלווה אתכם בקריאת וניתוח הנתונים ונוודא יחד שהקמפיין יעיל ואיכותי.


הקמה וניהול קמפיין פרסום ממומן באמצעות חברת דיגידם יגרמו לכם לחסוך בהוצאות הפרסום ולקבל תוצאות מיידיות ואפקטיביות. כך תוכלו לפנות את זמנכם לניהול המקצועי של העסק שלכם בידיעה כי הפרסום שלכם באינטרנט בידיים טובות :)

לקביעת פגישת ייעוץ ללא תשלום לחצו – דיגידם קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל
אתרים בפייסבוק
אפליקציות לסלולר


פנייתך התקבלה בהצלחה!
נציג מכירות של החברה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

תודה והמשך יום נעים,
צוות Digidam.
×