Top
קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל

דיגידם הינה סוכנות גוגל מוסמכת. צוות המומחים של דיגידם לפרסום בגוגל עובר הסמכות בכל שנה והקמפיינים שלה זוכים לציוניי איכות גבוהים במיוחד, מעל לממוצע.

ניהול מקצועי של הקמפיינים שלכם יבטיח בקרה ואופטימיזציה באופן שוטף לניצול מיטבי של התקציב, ונתוני הקמפיינים ותוצאותיהם (פניות טלפוניות, יצירת קשר דרך טופס באתר, רכישות באתר ועוד) יוצגו בפניכם בדוח מקיף ומפורט בכל חודש.

168

ביטויים בעמוד הראשון בגוגל

130

אסטרטגיות שיווק

347

מודעות במקום הראשון!

1912

קמפיינים שנוהלו

היתרונות לניהול קמפיין עם סוכנות גוגל מוסמכת

ניהול קמפיינים על ידי סוכנות מורשית של גוגל מבטיח שתהיו בידיים הטובות והמקצועיות ביותר!

סוכנויות גוגל זוכות לליווי ותמיכה צמודים של נציגי גוגל בכל העולם.

חברי הסוכנויות משתתפים באופן שוטף בהדרכות והשתלמויות של גוגל.

מבחני הסמכה שנתיים מבטיחים שחברי הסוכנות מחזיקים בידע הנדרש ומעודכנים בכל החידושים במערכת הפרסום של גוגל.

הקמפיינים המנוהלים על ידי סוכנות גוגל נבדקים באופן שוטף על ידי נציגי גוגל להבטחת ביצועים גבוהים.

כן, אני רוצה להתחיל
קידום ממומן בגוגל

הקמת קמפיין בגוגל היא דרך מצוינת להשיג יעדים שונים:

 

  • חשיפת עסק או מוצר חדש בשוק.
  • הגעה ללקוחות שמחפשים בדיוק עכשיו את המוצר או השירות שלך.
  • פניה ללקוחות פוטנציאליים שכבר ביקרו באתר אך לא ביצעו את הפעולה המתבקשת (למשל: רכישה, חיוג טלפוני, הרשמה או יצירת קשר).
  • הופעה בראש העמוד הראשון בגוגל באופן כמעט מיידי ובעלות קטנה יחסית.
  • בחינת השוק וקהלי היעד על בסיס נתונים סטטיסטיים מדויקים לקראת בניית אסטרטגיית שיווק רחבה יותר באינטרנט.
דיגידם, אני רוצה שתנהלו את הקמפיין שלי בגוגל
שיווק באינטרנט

אפשרויות הקידום בתשלום בגוגל אדוורדס

מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בישראל הוא Google. קידום אתר בגוגל נעשה בשתי שיטות עיקריות: קידום אורגני (SEO) וקידום בתשלום (PPC). שיטות אילו אינן סותרות זו את זו, ולרוב אף משלימות זו את זו.

הקידום בתשלום ב-Google מתחלק לשני ערוצים עיקריים: פרסום ברשת החיפוש, בו המודעות מופיעות מעל ו/או מתחת לתוצאות האורגניות, ופרסום ברשת המדיה, בו המודעות מופיעות באתרים שונים ברחבי הרשת באזורים ייעודיים למודעות. התשלום על מודעות גוגל מתבצע לרוב בשיטת PPC) Pay Per Click) ומכאן שמו, אך למעשה בפרסום ברשת המדיה ניתן גם לבחור בתשלום על פי מספר הופעות המודעה.

קידום ממומן בגוגל
קידום בגוגל

דיגידם, סוכנות גוגל רשומה, מציעה שירותי הקמת וניהול קמפיין Google Ads, הכוללים:

  • מחקר מילות מפתח ופילוח קהלים: אנו נערוך עבורכם מחקר מילות חיפוש מקיף במטרה לאתר את הביטויים המתאימים והיעילים ביותר לשוק בו אתם פועלים ולמוצר או השירות שאתם מציעים. בנוסף, אנו נבצע מחקר לפילוח הקהלים הרלוונטיים בכדי שמודעות ברשת המדיה יוצגו רק בפניהם והקמפיין יפיק מקסימום תוצאות.
  • ניסוח ופרסום מודעות: על סמך מחקר מילות החיפוש, אנו ננסח מודעות שיווקיות יעילות אשר יגיעו לקהל הנכון, ויגרמו לו ללחוץ על המודעה ולהיכנס לאתר. בנוסף, אנו נדאג כי המודעות יופיעו באופן בולט במנוע החיפוש, בפרסומי Google באתרים רלוונטיים ברחבי הרשת.
  • ניצול מיטבי של התקציב: ניסוח מודעות איכותיות מבחינת מנוע החיפוש יביא לכך שתשלמו פחות עבור כל קליק. כך, המודעות שלכם יופיעו במיקומים גבוהים בעלות נמוכה יותר ותוכלו להשיג יותר תנועה איכותית לאתר בתקציב הנתון.
  • בקרה ואופטימיזציה: על מנת לנהל קמפיין ממומן מוצלח יש לעקוב באופן קבוע אחר פעילות המודעות, אחוזי ההקלקה, מחירי מילות המפתח ועוד. נתונים רבים כגון אלו משתנים כל הזמן, ולכן בקרה מקצועית תבטיח כי הקמפיין ימשיך ויפעל בצורה היעילה ביותר, במטרה להביא תוצאות מרביות ובמינימום עלות.
  • הפקת ושליחת דו"חות: בכל חודש תקבלו מאיתנו דו"ח מקיף המציג פילוח מלא של התנועה מהקמפיין; אילו מילות חיפוש היו האפקטיביות ביותר, על אילו מודעות הקליקו הגולשים ועוד. אנו נלווה אתכם בקריאת וניתוח הנתונים ונוודא יחד שהקמפיין יעיל ואיכותי.

הקמה וניהול קמפיין פרסום בגוגל עם דיגידם יעזרו לכם לחסוך בהוצאות הפרסום ולקבל תוצאות מידיות ואפקטיביות. כך תוכלו לפנות את זמנכם לניהול המקצועי של העסק שלכם בידיעה כי הפרסום שלכם באינטרנט בידיים טובות 🙂

דיגידם, אני רוצה שתנהלו את הקמפיין שלי בגוגל