שליחת ניוזלטר


ניוזלטר (מגזין אינטרנט חדשותי) הוא כלי שיווקיניוזלטר דוגמאות - שליחת ניוזלטר - דיגידם שיווק אלקטרוני ממוקד ואפקטיבי. התוכן מיועד לקהלים ספציפיים לשם העברת מידע רלוונטי, פרסומים של החברה או הארגון ושמירה על קשר רציף עם הלקוחות. ניתן למדוד את יעילות הניוזלטר - כמה נמענים קיבלו אותו, כמה פתחו את הניוזלטר והתעניינו במידע, אילו פעולות בוצעו במהלך קריאת הניוזלטר (פתיחת קישורים), ועל ידי מי. העלות של הפקת ושליחת ניוזלטר זולה יחסית - הודות לכך שאין עלויות הדפסה, וההפצה זולה ופשוטה.

Digidam מציעה שירותי הפקה, כתיבה, עריכה, עיצוב ושליחה (דיוור) של ניוזלטר. לחצו לצפייה בדוגמאות ניוזלטר.
שליחת הניוזלטר הפכה רלוונטית יותר מאז הפעלת "חוק הספאם" בישראל. החוק מוודא כי כל חומר פרסומי יגיע אך ורק לנמענים המעוניינים בו, כך שניוזלטר אינו עוד "דואר זבל" אלא עלון חדשותי שנפתח בציפייה, ובאמצעותו הנמען מקבל תוכן רלוונטי המעניין אותו יחד עם מספר מסרים פרסומיים.

לחצו לקריאה מורחבת בנושא עיצוב ניוזלטר

אפקטיביות

מחקרים מראים בבירור כי שליחת ניוזלטר בהתמדה אחת לתקופה ניוזלטר דוגמאות - שליחת ניוזלטר - דיגידם שיווק אלקטרוני מביאה תוצאות, ומחזקת את הקשר בין הלקוח למותג. סטטיסטיקות מוכחות מדווחות על רכישה מוצרים ושירותים או יצירת קשר לאחר פתיחה של 7 ניוזלטרים! כלומר, לקוח פוטנציאלי שקיבל, פתח וקרא 7 עלונים בממוצע יבצע רכישה. לכן, ישנה חשיבות רבה בתכנון אסטרטגי וארוך טווח של דיוור אלקטרוני ללקוחות קיימים ופוטנציאליים באופן תדיר.

מערכת דיוור
Digidam מציעה מערכת דיוור אלקטרוני לשליחת ניוזלטר. ניתן להתחבר למערכת מכל מקום (במקרים מסוימים ניתן גם לשתול את המערכת באתר) ולבצע את השליחה. המערכת מצוידת במנגנון הגנה מפני זיהוי כשליחת ספאם, ומאפשרת שליחה של עשרות אלפי מיילים בלחיצת כפתור, ותוך שניות. המערכת, אשר פותחה ונתמכת על ידינו, מותאמת לכל לקוח על פי דרישותיו וצרכיו. היא מאפשרת פילוח של רשימות תפוצה לפי נושאים ו/או קהלי יעד שונים, הפקת נתונים סטטיסטיים מפורטים למעקב וארכיון של כל העלונים שנשלחו עד כה לעריכה ושימוש חוזר. ניתן לשכור את המערכת לשימוש תקופתי וללא כל התחייבות!

לקבלת הצעה לעיצוב, שליחת ניוזלטר וניהול רשימות תפוצה לחצו שליחת ניוזלטר

קידום אתרים בגוגל
אתרים בפייסבוק
אפליקציות לסלולר


פנייתך התקבלה בהצלחה!
נציג מכירות של החברה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

תודה והמשך יום נעים,
צוות Digidam.
×