תהליך בניית אתר


תהליך בניית אתר - בניית אתריםבניית אתרים דורשת התמחות והתמקצעות.
עולם האינטרנט הוא דינאמי ומתקדם בצעדי ענק.
כאשר אתם מתכוונים להקים אתר אינטרנט עליכם להגדיר את התועלות שברצונכם להפיק ממנו, לתכנן בקפידה את אופן הצגת התכנים ולהשקיע מחשבה על הדרך שבה תנהלו את האתר. כמובן שישנם אלמנטים נוספים שיש לקחת בחשבון על מנת שלא תדרשו לבנות את האתר שוב בקרוב... (כפי שקורה לעיתים קרובות כאשר לא נעזרים באנשי מקצוע).


השלבים העיקריים בתהליך בניית אתר אינטרנט:

1. פגישת הכרות ואפיון האתר - אפיון האתר הוא למעשה השלב העיקרי והחשוב ביותר בתהליך של בניית אתר. האפיון כולל הבנה מלאה של מטרות האתר (לדוגמא: ביצוע מכירות, יחסי ציבור, הבאת לקוחות חדשים, שיפור האנטראקציה עם הלקוחות הקיימים וכד'). מכאן ייגזר המבנה, תכנון ה- (
UI (User Interface, המראה הכללי ותוכנו של האתר.

בחירת שם מתחם (דומיין) אפקטיבי לאתר.
אנו נסייע לכם במציאת דומיין מתאים.

מחקר מילות מפתח.
יש לבצע בחינה מעמיקה של הביטויים עליהם מתחרה העסק / הארגון, ובהתאם לכך להגדיר את הקטגוריות והביטויים הרלוונטיים לחיפוש.

בדיקת התחרות לאתר בתחומים הרלוונטיים,
ברשת הארצית או העולמית, ובמילות החיפוש הנדרשות. לבסוף יתבצע תיאום ציפיות עם הלקוח.

גיבוש סקיצה ראשונית
עם הלקוח. גיבוש הסקיצה יכלול את יצירת התפריט הראשי באתר, תפריטי משנה, תרשים זרימה של אופן הגלישה באתר וכיוון עיצוב ראשוני. יש לדאוג שהניווט והחיפוש באתר יהיו ידידותיים ומוכרים - תכנון UI
.

2. עיצוב תדמית ומיתוג - אנו שמים דגש רב על עיצוב נכון וממשק ידידותי התואמים את מטרות האתר. לאחר האפיון יתקבלו מהלקוח כל החומרים שעשויים לסייע בעיצוב האתר (מיתוג קיים, לוגו, תמונות וכל חומר פרסומי). עיצוב חכם יתחשב ביסודיות בכל חלקי האתר ובמיקומים שנבחרו.

במידת הצורך לקראת בניית אתר יתבצע תהליך מיתוג מלא הכולל: יצירת זהות ושפה של החברה / הארגון, מחקר קהלי יעד, עיצוב לוגו וכתיבה ועריכה של טקסטים רלוונטיים.
במידת הצורך נשלב טכנולוגיות אנימציה אך באופן שלא יפגום בקידום האתר במנועי החיפוש ובניהולו.
עד 14 ימים מפגישת האפיון תישלח ללקוח סקיצה ראשונית של דף הבית ודפים פנימיים. מכיוון שכל אתר מעוצב באופן ייחודי לצרכי הלקוח יתבקש הלקוח לאשר את הסקיצה (בכתב או במייל) לפני כל התקדמות.

3. בניית אתר ותכנות - מיד עם אישור הסקיצה יתחיל תהליך בניית האתר. האתר יעלה על כתובת זמנית, שתישלח ללקוח, כך שיוכל לצפות מכל מקום ובכל זמן בשלבי ההתקדמות. כמו כן, יוכל הלקוח להתריע על תקלות וצרכים נוספים עוד בזמן הבנייה.

4. הטמעת האתר ואופטימיזציה (SEO) למנועי חיפוש - תהליך בניית אתר בדיגידם נעשה תוך פעולה לשם קידום האתר והתאמתו למנועי חיפוש. אנו פועלים בהתאם לסטנדרטים העולמיים לבנייה נכונה (W3C), טכנית וסמנטית, ומקפידים כי בניית האתר תותאם לדרישות מנועי החיפוש בצורה אופטימאלית.

בנוסף לאפשרות עריכת התוכן באתר, מערכת הניהול מאפשרת שליטה גם בכותרת העמוד, בכותרת הדפדפן ובעדכון מילות החיפוש הרלוונטיות לכל עמוד באתר.

5. תדרוך הלקוח על מערכת ניהול התוכן - נציג דיגידם יתאם עם מנהל האתר פגישה לשם הסבר ותדרוך על מערכת ניהול תוכן האתר. הלקוח ילמד לתפעל את האתר באופן פשוט ועצמאי. צוות דיגידם ישמח לעמוד לרשותך בכל שאלה או התייעצות לשם השגת התוצאות הטובות ביותר עבורך.

6. העלאת האתר לרשת - לאחר בדיקות מקיפות ויסודיות (QA), מצידנו ומצד הלקוח, יעלה האתר לרשת בכתובתו הקבועה. דיגידם תעמוד לרשותך ותלווה אותך בתפעול האתר.

* לאחר סיום בניית אתר והעלאתו לרשת, חשוב לקבוע פגישת ייעוץ מדי זמן להערכת מצב ודיון באפשרויות לקידום וייעול תפקוד האתר.

קידום אתרים בגוגל
אתרים בפייסבוק
אפליקציות לסלולר


פנייתך התקבלה בהצלחה!
נציג מכירות של החברה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

תודה והמשך יום נעים,
צוות Digidam.
×