Top
בניית אתרים

בניית אתרים

אתר האינטרנט משמש כפנים הוירטואליות של העסק / הארגון ויוצר את הרושם הראשוני והתדמיתי בפני קהל הלקוחות והגולשים.
ב-Digidam אנו מבינים את החשיבות הזו, ומקדישים תכנון, מחשבה והקפדה על כל פרט בתהליך בניית אתרים ובכלל זאת עיצוב האתר, פיתוח האתר, איכות התוכן המוצג בו, אופן הניווט והשימושיות.
מתוך הבנה שבניית אתר היא רק הצעד הראשון להצלחה, דיגידם מציעה בנוסף שירותי קידום אתרים אורגני, ניהול קמפיינים בגוגל ושיווק ברשתות חברתיות במטרה להביא תנועה רבה ואיכותית לאתר.
6

פלטפורמות פיתוח שונות דוגמת Word Press, Magento, ASP.net ועוד

120

דפי נחיתה שעיצבנו ובנינו

210

אתרים שאנו מתחזקים בכל יום

450

ניסיון מוכח של מאות אתרים שבנינו עם השנים

עיצוב ובניית אתרים
בניית אתרים בירושלים

היתרונות של בניית אתר עם דיגידם:

עיצוב ייחודי והתאמה אישית: בדיגידם, אנו מאמינים שלכל עסק / ארגון האופי והצרכים שלו. לכן, אנו מתאימים את עיצוב ומבנה האתר באופן אישי וייחודי ללקוח. פיתוח האתר נעשה רק לאחר אישור סקיצות העיצוב, והתוצאה היא אתר אינטרנט בעיצוב ייחודי ומותאם אישית ללקוח.

לא כבול ולא מחויב: האתר וקוד התוכנה הינם בבעלות המלאה של הלקוח, והוא אינו כבול או מחויב להמשיך לצרוך שירותים. חשוב לציין שמעל 95% ! מהלקוחות נשארים עמנו (וממשיכים לצרוך שירותים), למרות שאינם מחויבים. אתם תישארו איתנו כי אתם מרוצים ולא כי אתם חייבים!

התאמה לכל סוגי המכשירים: בניית אתר בעיצוב רספונסיבי ותצוגה המותאמת אוטומטית לכל סוגי המכשירים הניידים.

הנגשה - באוקטובר 2016 עבר חוק ההנגשה, המחייב כל אתר חדש להיות מונגש, אחרת הוא נתון לתביעות משפטיות. אנו נדאג שהאתר שלכם יעמוד בקדמת הטכנולוגיה, גם בתחום ההנגשה.

קוד פתוח ומתקדם ופיתוח ממשקים לתוכנות חיצוניות.

שירות וליווי אישי: אנו בדיגידם מאמינים בשירות וליווי אישי, במיוחד בתחום מורכב, חדשני ודינאמי כמו האינטרנט. נלווה אתכם מהצעד הראשון באפיון האתר, הקמתו ובתפעול השוטף לאחר העלאתו לאוויר.

נשמע טוב, אני מעוניין להתחיל
חברה לבניית אתרים

מה חשוב כשבוחרים חברה לבניית אתרים ?

כאשר עולה הצורך בהקמת אתר אינטרנט חדש או בשדרוג אתר קיים חשוב לבחור חברת בניית אתרים יציבה ומנוסה. בכל תקלה, צורך בשיפורים ושדרוגים מעת לעת, או אפילו סתם התייעצות, חשוב שמהצד השני יהיו מקצוענים שילוו אתכם ויהיו מחויבים לאתר ולהצלחתו. כמו כן, חשוב לבחור חברת בניית אתרים עם תיק עבודות מרשים ולקוחות מוכרים. לנו בדיגידם חשוב  שתיראו טוב. חשוב לנו שיהיה לכם קל ונוח לתפעל את האתר בכל עת ומכל מקום. חשוב לנו שתרגישו שיש מאחוריכם חברה מקצוענית שתיתן את המענה הראוי בכל צורך. חשוב לנו שתצליחו, כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!
לחץ להתרשמות מסיפורי הצלחה
מיתוג באינטרנט

מיתוג באינטרנט

אנו מאמינים כי כל עסק או ארגון הוא מיוחד במינו ובעל ערכים ומסרים הייחודיים לו. הדרך להעביר את המסרים הללו ברשת בצורה יעילה היא באמצעות מיתוג אינטרנט אפקטיבי בעיצוב האתר, דפי הנחיתה בקמפיינים הפרסומיים ובפרופילים ברשתות החברתיות. אנו מספקים את כל השירותים הללו במקום אחד. לקריאה נוספת לחצו שיווק באינטרנט.

בניית אתר סחר - חנות וירטואלית

בניית אתר סחר - חנות וירטואלית

רשת האינטרנט היא הקניון הגדול ביותר בעולם!
אם אתם רוצים למכור, אתם חייבים להיות נוכחים, להיראות טוב ולהניע את הגולש לפעולה. בכל שנה גדל נפח הפעילות של רכישות באינטרנט. הרכישה באינטרנט היא מהירה, נוחה, זולה יותר ובטוחה. אנו נבנה עבורכם אתר מכירות אשר יספק לגולשים חווית קניה אידיאלית ובכך יביא לשיעור המרות גבוה.
דיגידם, אני מעוניין בבניית חנות וירטואלית
עיצוב אתרים, תכנון ממשק משתמש

עיצוב אתרים ותכנון ממשק משתמש (UI, UX)

הפתגם "אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני" כבר הפך לקלישאה, אך אין נכון ממנו בגלישה באינטרנט. מחקרים מראים כי גולש ממוצע מחליט תוך 4-8 שניות האם להמשיך ולגלוש באתר / בדף הנחיתה, או.. לעבור למתחרים. לכן עיצוב אתר אינטרנט אפקטיבי חייב להצליח להעביר את המסרים הדרושים, ליצור את התדמית המבוקשת, לרכוש את אמונו של הגולש ובסופו של דבר לגרום לו לבצע פעולה תוך זמן קצר ביותר. חשוב לציין כי עיצוב אתר אינטרנט הוא חלק אינטגרלי מבניית האתר, קידום האתר ועדכונו השוטף. עיצוב אתר חכם שהושקעה בו מחשבה ותכנון UI יוביל בהכרח לתוצאות טובות יותר ויחסוך זמן ומשאבים רבים בניהול השוטף. כמו כן, עיצוב אתר חכם יאפשר בניית אתר תקני וידידותי למשתמש בו תכנון ממשק המשתמש ((UI – User Interface) יאפשר ניווט פשוט ואפקטיבי להשגת התוצאות.
דיגידם, תבנו עבורי אתר אינטרנט