עיצוב ניוזלטר


עיצוב ניוזלטר - ניוזלטר דוגמאותניוזלטר הינו כלי שיווקי זול ואפקטיבי לשמירה על קשר עם לקוחות קיימים וגיוס לקוחות חדשים (לקריאה מורחבת לחצו שליחת ניוזלטר).

עיצוב תבנית ניוזלטר היא למעשה עיצוב של דף אינטרנט (HTML) דינאמי הכולל טקסט, קישורים לאתר או למספר אתרים, טפסי הרשמה, תמונות, סרטונים, באנרים ועוד.
נהוג לעצב את הניוזלטר בדומה לעיצוב אתר האינטרנט (אם ישנו כזה) בכדי לשמור על אחידות המסרים. כמו כן, על התוכן להיות נעים לקריאה וידידותי לגלישה, בו וממנו והלאה. אין להעמיס על הקורא בתכנים ובמסרים ויזואליים, ובהחלט חשוב להעניק טיפים ומידע ממוקד ככל האפשר.

עיצוב נכון של ניוזלטרים הוא קריטי להצלחתם. נמענים רבים כלל אינם פותחים את ניוזלטרים מפאת חוסר זמן או חוסר עניין. אלו שכן פותחים אותם, נחשפים תוך שניות בודדות למסרים ולויזואליות של הניוזלטר. במידה והוא נשלח והגיע לקורא בצורה משובשת, סביר להניח שהנמען יסגור אותו מיד וימחק אותו מתיבת הדואר הנכנס. מעבר לכך, עלולות להיות לכך גם השלכות שליליות על תדמית החברה, הארגון או המוצר. בנוסף, ייתכן והעלון המשובש יעודד אותו להסיר את עצמו מרשימת התפוצה.
חשוב מאוד לדעת! בהתאם ל"חוק הספאם" יש לאפשר לנמען להסיר את עצמו מרשימת התפוצה באופן פשוט וקל.

אם כן, יש חשיבות רבה בתכנון ועיצוב כל ניוזלטר, תכנון המסרים, הכותרות ופיסקאות ההסבר.
באופן כללי עיצוב ניוזלטר מרווח ונעים לקריאה יעודד יותר שהייה, קריאה של המידע ופעולה אקטיבית. כמו כן, שילוב של תמונות, קישורים וסרטוני וידאו בצורה נכונה תעודד המשך קריאה, צפייה בסרטונים וכניסה לקישורים.

Digidam מציעה עיצוב תבנית ניוזלטר ייחודית. עיצוב תבנית כזו הוא חד פעמי, והשימוש בתבנית אינו מוגבל. מלבד החלק העליון (Header) והחלק התחתון (Footer), התבנית דינאמית ומותאמת לעריכה באופן פשוט. במידה וברשותכם מספר רשימות תפוצה בנושאים שונים, מומלץ לעצב כמה תבניות ניוזלטר, אשר כל אחת מהן תכיל את המסרים העיצוביים המתאימים לקהל היעד.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולהזמין עיצוב ניזולטר שיישמש אתכם ביעילות ולאורך זמן.

לחצו לצפייה במגוון דוגמאות לעיצוב ניוזלטר

קידום אתרים בגוגל
אתרים בפייסבוק
אפליקציות לסלולר


פנייתך התקבלה בהצלחה!
נציג מכירות של החברה יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.

תודה והמשך יום נעים,
צוות Digidam.
×